Sizce Kanal İstanbul Yapılmalı mı ?
85.71
0
14.28
Oy kullandığınız için teşekkürler.
Sizce Kanal İstanbul Yapılmalı mı ?
Toplam 7 Oy Kullanıldı
Pazar, 19 Ocak 2020
.
10
İstanbul
.
chevron_left chevron_right
Bilim Teknoloji

Apple'dan yeni iPad modelleri

Teknoloji devi Apple, Eylül ayındaki lansmanında bu yıl üç yeni iPhone modelini ve iki yeni iPad modelini daha tanıtması bekleniyor.

183 Toplam Gösterim
Apple'dan yeni iPad modelleri

Teknoloji devi Apple, Eylül ayındaki lansmanında üç yeni iPhonemodelini duyuracak. Apple'ın iki yeni iPad modelini daha tanıtması bekleniyor. Webtekno'nun aktardığı haber göre Apple, Avrasya Ekonomi Komisyonu (EEC) veri tabanında iki adet yeni iPad model numarası dosyaladı. Bu modeller, yakın zamanda dosyalanan beş iPad modelinin üzerine eklendi.

Yeni iPad modellerinin sonbaharda tanıtılması bekleniyor. Bu ayın başlarında Avrasya Ekonomi Komisyonu’nda dosyalanan beş iPad modelinin üzerine Apple, yeni iki model daha listeledi.

MySmartPrice raporlarına göre bugün eklenen iki model de dahil olmak üzere yedi modelin hepsi stok olarak iOS 13’ü çalıştıracak. Bu da Apple’ın en son işletim sistemi sürümünü bu modellerle birlikte gönderebileceğini gösteriyor ve bu da tabletlerin sonbahar aylarında gelmesi anlamına geliyor.

Dosyalanan iki yeni model, A2200 ve A2232 model isimlerine sahip ve ikisi de aynı klasör altında dosyalandı. Bu da bizlere bu iki modelin benzer olacağını gösterir nitelikte. Bunlardan önce dosyalanan modeller ise sırasıyla A2197, A2228, A2068, A2198 ve A2230 model isimlerini taşıyor.

Bu dosyalamalardan A2197 ve A2228 bir klasör altında, diğer üç model ise ayrı bir klasör altında toplandı. Bu da toplamda üç farklı iPad modeli görebileceğimiz anlamına geliyor olabilir.

EEC dosyalamaları bizlere yalnızca model numaralarını gösteriyor ve Apple’ın nasıl bir şey yayınlayacağı ise yalnızca bizlerin tahminine kalıyor. Bazı söylentiler yeni modellerin 10.2 inçlik iPad modelleri olacağını ve 9.7 inçlik iPad Pro modellerinin yerine geleceğini belirtiyor.

Apple, bu yıl iPad Air ve iPad mini’leri piyasaya sürdü. Bu yüzden bu modellerin yerine bir model gelmesi pek de mümkün gözükmüyor.

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE