Perşembe, 30 Mayıs 2024
.
.
chevron_left chevron_right
Siyaset

CHP'den miting kararı!

CHP lideri Özgür Özel, partisinin grup toplantısında emekli maaşlarına yönelik tepkisini dile getirerek, "Bu adaletsiz düzene isyan ediyoruz isyan ediyoruz isyan ediyoruz! Bütün emeklileri 26 Mayıs Büyük Emekli mitingine davet ediyorum" dedi.

277 Toplam Gösterim
CHP'den miting kararı!

Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Özgür Özel, TBMM Grup Toplantısında yaptığı konuşmada, “CHP’nin yukarıya doğru ivmelenmesinde hakkımızı teslim etmeyen kimse yok. Nisan ayı anketleri geldi. ‘31 Mart seçimleri bir yerel seçimdir, genele yansımaz’ diyenler yanıldı. Şu ana kadar CHP’nin bu Pazar milletvekili seçimleri olsa oyunuzu kime verirsiniz sorusunda birinci parti olmadığı hiçbir anket yok” dedi. Emeklilerin ve yoksulların sesini duyurmaya devam edeceklerini bildiren Genel Başkan Özel, “CHP olarak bütün emeklileri ve onlara destek vermek isteyen herkesi 26 Mayıs Pazar günü Ankara’daki büyük emekli mitingine davet ediyorum. Örgütlerimizle orada olacağız. Emeklilerin yanında olacağız” diye konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Özgür Özel, partisinin Grup Toplantısında, “Öncelikle bu kürsüde bundan 3 hafta önce başta gençler, tüm yurttaşlarımıza yönelik bir üye kampanyası başlatmış, Atatürk’ün kurduğu bu köklü partiye, bu baba evine, Atatürk’ün evine gençleri davet etmiştik. Gençlik Kollarımız, 81 ilde ve hemen bütün ilçelerimizde üye kampanyasını yapıyorlar. Stantların önündeki ilgi, kalabalık, kuyruktan gördüklerim gerçekten beni çok memnun ediyor. Gençosman Başkanımız, Gençlik Kolları Genel Başkanı. İlk hafta burada karşılaştığımız ikiz kardeşlerin üye olma sürprizinden sonra bir sonraki hafta dedi ki bana, bu iş başka yere gidiyor. Şimdi de üçüzler geldi dedi. Güldük, konuştuk ve burada çok güzel bir katılım yaptık. Sonra ben bir espri yaptım. Dedim ki bakalım ne olacak, gelecek haftaya dördüzler mi gelecek? Instagramda İlayda Aygül. O gün bana DM’den doğrudan mesajdan bir paylaşım yapmış. Başkanım sevgiler ve selamlar. Biz de dördüzüz. Ankara’da ikamet ediyoruz. Kardeşlerimle birlikte size katılmak istiyoruz. İnanılması güçtü ama bir bakalım dedik. Kim bunlar? Benim kızımla yaşıt. 2001’den bir fotoğraf. Dört kardeş. Bu da bugünlerden bir fotoğraf. İlayda’yı görüyorsunuz. 3 oğlan kardeşiyle. Üçünde mavi patik, İlayda’da pembe patik var. İlayda, Berkay, Olgay ve Gökay üye olmak üzere buraya geliyorlar. Arkadaşlar bu iş olacak, olursa böyle olacak. Rozetleri taktık. Biraz uzun sürdü ama 4 tane üyelik kaydını da imzaladık. İlayda, Berkay, Olgay ve Gökay hep beraber çağrımıza uyarak, CHP’ye, Atatürk’ün baba evine geldiler. Hoş geldiler aramıza” sözleri ile başladı.

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE