Perşembe, 30 Mayıs 2024
.
.
chevron_left chevron_right
Siyaset

Erdoğan: ikinci asrı, ülkemizi ve milletimizi zirvede hak ettiği yere çıkarmanın asrı olacaktır”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afyonkarahisar mitinginde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin son 21 yılda demokrasi ve kalkınma atılımlarıyla önemli başarılar elde ettiğini belirtti. Türkiye'nin ikinci yüzyılında ise ülkeyi ve milleti zirvede hak ettiği yere çıkarmayı hedeflediklerini vurguladı.

56 Toplam Gösterim
Erdoğan: ikinci asrı, ülkemizi ve milletimizi zirvede hak ettiği yere çıkarmanın asrı olacaktır”

Afyonkarahisar'ın Millî Mücadele'de önemli bir rol oynadığını ve bu nedenle şehre teşekkür borçları olduğunu dile getirdi.Erdoğan, 31 Mart Mahallî İdareler Genel Seçimleri'ne 38 günün kaldığını ve bu seçimlerin önemine değindi. Afyonkarahisar'ın AK Parti'ye ve Cumhur İttifakı'na gösterdiği desteğe teşekkür etti ve milletin tercihinin bu yönde olacağına inandığını ifade etti.

Konuşmasında Türkiye Yüzyılı vizyonunu aktaran Erdoğan, Türkiye'nin şehirlerini yeni nesil dijital teknolojilere uygun altyapılarla yönetmeyi hedeflediklerini belirtti. Ayrıca, vatandaşların hayatına dokunan hizmetlerin önemine vurgu yaptı.

Erdoğan, muhalefeti eleştirerek, onların geniş bir vizyonları olmadığını ve parti içi iktidar kavgalarıyla meşgul olduklarını söyledi. Ayrıca, seçimlerde yapay zekâya değil millete güvendiklerini ve milletin tercihini gerçek belediyecilikten yana yapacağına inandıklarını belirtti.

Konuşmasının devamında Türkiye'nin savunma sanayindeki başarılarından bahseden Erdoğan, Millî Muharip Uçağı KAAN'ın başarılı bir şekilde ilk uçuşunu gerçekleştirdiğini ve Türkiye'nin kendi 5. nesil savaş uçağını üretme yolunda önemli bir adım attığını ifade etti.

Erdoğan, Afyonkarahisar'a yapılan yatırımlardan örnekler vererek, şehrin kalkınması ve güçlenmesi için önümüzdeki dönemde de yeni projelerin hayata geçirileceğini söyledi.

Konuşmasının sonunda, Afyonkarahisarlılardan AK Parti ve Cumhur İttifakı'na güçlü destek vermelerini ve 31 Mart seçimlerinde doğru tercihi yapmalarını istedi.

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE