Cuma, 22 Eylül 2023
.
.
chevron_left chevron_right
Gündem

Ersan Şen ile Cem Küçük canlı yayında birbirine girdi

Ceza hukukçusu Prof. Dr. Ersan Şen ile Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "helalleşme" açıklamasını değerlendirirken birbirine girdi.

137 Toplam Gösterim
Ersan Şen ile Cem Küçük canlı yayında birbirine girdi

Habertürk'te canlı yayın konuğu olan ceza hukukçusu Prof. Dr. Ersan Şen ile Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "helalleşme" açıklamasını değerlendirirken birbirine girdi.

Helalleşmenin kapsamı konusunda anlaşamayan iki ismi moderatör Kübra Par da engelleyemedi. Küçük, helalleşmenin muhafazakar kesimle olacağını öne sürerken, Şen ise helalleşmenin kapsamını anlayamadığını söyledi.

"CEM KÜÇÜK'ÜN NE İSTEDİĞİNİ BİLİYORUM"

Şen, helalleşme çıkışının temelinde "şehit ve gazi yakınları" olduğunu düşündüğünü söyleyerek, "Biz bu helalleşmenin altının ne olduğunu görmek istiyoruz. İçi doldurulmamış, nereye çekersen gidebilecek sözlerle ne söylemek istediğini anlayamıyorum." diye konuştu.

Şen, helalleşmenin muhafazakar kesimle olması halinde CHP'nin AKP ekseninde kalacağını da söyleyerek Cem Küçük'e tepki gösterdi.

Şen, "Ben Cem Küçük'ün ne istediğini biliyorum. Sayın Cumhurbaşkanının tekrar seçilmesini isteyen bir insan. Seçilsin veya seçilmesin ben onu da umursamıyorum. Ben Türkiye Cumhuriyeti'nin ve Türk milletinin içeride ve dışarıda yaşadığı gerçek sorunları görecek, bunları tespit edecek ve ekibiyle birlikte bunları çözebilecek kapasitede olup ikna etmesini istiyorum. Cem Küçük körü körüne, ne olursa olsun mevcut iktidarın devam edebilmesi için Sayın Kılıçdaroğlu'nun bu hamlelerinin işine yaradığını bildiği için AK Parti'nin ve Sayın Cumhurbaşkanının kazanmasını istiyor." dedi.

CEM KÜÇÜK: DOLAR 20 LİRA OLSUN...

Küçük ise Şen'e yanıt olarak, "CHP senin dediğini yaparsa hiçbir zaman iktidar olamaz. Çok iddialı söylüyorum, dolar 20 lira olsun, CHP helalleşmedikçe Kılıçdaroğlu aday olursa yine kaybeder." şeklinde konuştu.

Tartışma, Kübra Par'ın uzun uğraşları sonucunda son buldu.

(Medyaradar)

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE