Perşembe, 30 Mayıs 2024
.
.
chevron_left chevron_right
Siyaset

İBB Başkanı İmamoğlu Kent Lokantası Sayısını Arttıracağız

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu:Sevgili İstanbullular, Bugün sizlere, halkçı belediyecilik anlayışımızın bir yansıması olarak kent yoksulluğuyla mücadele konusunda attığımız adımları ve gelecek hedeflerimizi aktarmak istiyorum. İstanbul için adil ve kapsayıcı bir şehir vizyonu doğrultusunda, milletin parasının millete hizmet olarak dönmesi için kararlılıkla çalışıyoruz.

79 Toplam Gösterim
İBB Başkanı İmamoğlu Kent Lokantası Sayısını Arttıracağız

 1. Kent Lokantalarımızın Sayısını Artırıyoruz: Sağlıklı ve lezzetli yemeklere erişimi kolaylaştırmak adına Kent Lokantalarımızın sayısını artırıyoruz. 40 TL’ye sunulan 4 çeşit yemek imkanını 39 lokanta ile daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz. Bu adım, İstanbul için doğru ve güzel bir gelişme olup, şehrimizin farklı noktalarındaki ihtiyaç sahiplerine destek olmayı hedefliyoruz.

 2. Çevresel Riskleri Azaltan Projeler: Şile Kömürcüoda Çöp Sızıntı Suyu Arıtma Tesisi gibi çevresel projelerle, şehrimizin yaşam kalitesini artırmayı ve çevresel sürdürülebilirliği sağlamayı amaçlıyoruz. Bu tesis sayesinde çöp sızıntı suyu yerinde arıtılarak çevresel riskler önemli ölçüde azaltılacak ve İstanbul'un doğal güzelliklerine zarar verilmesinin önüne geçilecektir.

 3. Pazarlarda Halkla Buluşma: Biz hiç pazardan kopmadık, çünkü İstanbullularla doğrudan temas halinde olmak bizim için önemlidir. Bugün de Esenler Kazım Karabekir Semt Pazarı'nda hemşehrilerimizle buluştuk, onların sorunlarını dinledik ve ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştık. Halkımızla bir arada olmak, hizmetlerimizi daha etkili ve kapsayıcı bir şekilde planlamamıza olanak tanır.

İstanbul için daha yaşanabilir bir şehir hedefiyle, adil ve kapsayıcı bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Halkımızın refahı ve mutluluğu için her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0 Yorum
 • Yorumu Gönder
 • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE