Salı, 16 Nisan 2024
.
.
chevron_left chevron_right
Gündem

İnstagram Sosyal Medya Fenomeni Nasıl Olunur? Y

İnstagram dünyanın en hızlı gelişen sosyal medya mecrası olarak biliniyor. Bu yüzden her birey bu platformda tanınmak istiyor.

425 Toplam Gösterim
İnstagram Sosyal Medya Fenomeni Nasıl Olunur?  Y

Çünkü bu platformda tanınmak ünlü olmayı ve dünyaca tanınmayı da beraberinde getiriyor. Öyle ki günümüzde birçok ünlü sosyal medya mecralarından çıkmıştır. Sosyal medya dünyası giderek gerçek dünyayı geçmeyi başladı hatta başa baş gidiyor. Bu yüzden birçok kişi ünlü olmak, dünyaca tanınmak ve güzel paralar kazanmak istiyor. Bunun yolunun da ancak sosyal medyada takipçi sayısının artacağını düşünerek yapılacağına inanıyorlar. Bu yüzden takipçi satın almak gibi yollara başvuruyorlar. Bu yolların bir çoğu dolandırıcı çıksa da bazı siteler gerçekten takipçi verebiliyor. Fakat bu takipçiler de bir süre sonra gidiyor.

Fakat bir ilk olan crovu sitesi bu alanda kendisini aşmış durumdadır. Öyle ki insanların nette '' ınstagram takipçi satın alım '' diyerek araştırdığında karşısına çıkan ilk sitelerden biri oluyor. Bu sitede belirli uygun fiyatlara kalıcı takipçi, yorum ve beğeni almak mümkün oluyor. Öyle ki son günlerde oldukça ucuz tarifeleri sayesinde popüler olmaya başladı. Popüler olan bu siteye on binlerce kişi katıldığından binlerce beğeni de ücretsiz bir şekilde verilebiliyor. Ayrıca sürekli üye olan kişilere de bazı kampanyalar sunuluyor. Bu kampanyalar sayesinde de kullanıcılar bu sitenin vazgeçilmez bir kalitede olduğunu anlıyor. Ayrıca crovu sitesi sayesinde binlerce takipçiye ulaşan İnstagram fenomenleri de bu siteyi öneriyor. Öyle ki bugünlerde ünlü olmak ve para kazanmak bu yollardan geçiyor. Fakat bu yollarda da birçok tehlike bulunuyor. öyle ki bazı sahte siteler insanları dolandırmayı başarıyor. Bu yüzden sitenin hemen arama çubuğunda ki kilit ibaresini görmek gerekir. O kilit ibaresi sitenin güvenli olduğunun mahkeme tarafından onaylandığını ve para transferi için uygun olduğunu gösterir.

Bu ibare olmayan siteler genellikle dolandırıcı veya kalitesiz olur. Piyasada bulunan yüzlerce kalitesiz site yüzünden alınan takipçiler bir iki haftaya tekrar takipten çıkıyor. Bu yüzden bu takipçi satan sitelere şifre ve hesap numarası girmemek gerekir. Aksi taktirde mail hesabına bağlı olan her şey çalınabilir. Buna kredi hesapları ve maaş kart bilgileri de dahildir.

Bu yüzden takipçileri bilindik sitelerden almak gerekir. Ayrıca çoğu takipçi satım sitesinde fenomen vaadi ile birçok insanların parasını dolandırırken hesaplarını da çalıyor. Daha sonra bu hesapları da takipçi sitesinde boş hesap olarak kullanıyor. İnstagram Takipçi Satın Almak Güvenli midir? Günümüzde birçok kişi takipçi satın alarak bazı sosyal medya platformlarında ünlü olmak ve ilgi görmek istiyor fakat bu takipçi satan sitelerin hepsi güvenli değil. Takipçi satan bir sitenin güvenli olup olmadığını öğrenmek için araba çubuğundaki kilit ibaresinin olup olmadığına bakmak yeterdir. Öyle ki kilit ibaresi varsa o site tamamen güvenli demektir. İnstagram'da Nasıl Takipçi Alınır? İnstagram' dan takipçi alıp fenomen olmak artık çok kolay.

Tek yapılması gereken Crovu sitesine girerek gerekli tarifelerden seçmek olacaktır. Daha sonra bazı bilgiler girilerek sosyal medya sayfasında istenilen kadar takipçi bulunacaktır. Bu takipçilerin hepsi kalıcı olacaktır. Aynı zamanda bu siteye verilen tüm bilgiler güvenle saklanacak ve kimseyle paylaşılmayacaktır. Crovu Sitesine İnstagram Bilgilerini Vermek Güvenli mi? Günümüzde birçok İnstagram takipçi ve beğeni satma sitesi bulunuyor. Haliyle bu sitelerin çoğu ya yalan yada dolandırıcı oluyor. Bu yüzden hesap bilgilerini vermek veya buna benzer bilgileri vermek güvenli olmuyor.

Fakat crovu gibi güvenlik ibaresi almış sitelere bilgi vermek tamamen güvenlidir. Crovu Hesap Bilgileri Nerede Saklanır? Crovu gibi büyük sitelerin birçok takipçisi bulunur. Bu yüzden birçok veri akışı sağlanmakla birlikte birçok önemli bilgi kaydedilir. Bu bilgiler binlerce Gb boyutlu olan hard disk odalarında saklanır. Bu veri odaları zaman zaman saldırıya uğrasa da güvenlik duvarı aşılamaz. Crovu Sitesinin Tarifeleri Nasıldır? Crovu takipçi satma sitesini diğer takipçi satma sitelerinden ayıran en önemli iki içerik güvenlik ve ucuz kalite vermesidir. Öncelikle birçok tarife olduğu için her keseye uygun bir yol izlendiği anlaşılır.

Çoğu siteye göre fiyatlar oldukça ucuzdur. Öyle ki bin yüz takipçi sadece on Türk lirası kadardır.

Crovu Sitesinden Beğeni Satın Almak Mümkün mü?

Crovu takipçi satım sitesi aynı zamanda beğeni satım sitesi olarak da bilinir. Öyle ki takipçinin yanı sıra binlerce beğeni de satabilir. Kullanıcılar tarifelerini bu ikisi üzerine düşmüşlerse de fiyatlar biraz yükseldiğinden tek tek alıma başvuruyorlar. Bu sayede daha fazla uğraşarak daha az para ödeyebiliyorlar.

İnstagram Takipçi Satma Siteleri Nasıl Çalışır?

İnstagram takipçi veya beğeni satma sitelerinin çalışma prensibi birbirinden tamamen farklıdır. Öyle ki çoğu takipçi sitesi yeni bir kullanıcı hesabı açarak veya takipçilerinin kini kullanarak binlerce kişiyi otomatik ve sistemsel olarak bir kişiyi takip ettirmeyi mümkün kılmayı amaçlıyor. Bu sayede kişinin alacağı takipçi sayısı hesabına anında geliyor.

 

Yurt Gazetesi

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE