Perşembe, 30 Mayıs 2024
.
.
chevron_left chevron_right
Siyaset

Özel: Silivri’deki Belediye Başkanı MHP Bağlantısını Gizliyor,Bahçeli ve Erdoğan’sız Kampanya Yapıyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, İstanbul Silivri'deki halk buluşmasında, Silivri Belediye Başkanı'nın MHP bağlantısını gizlediğini iddia etti. Özel, Silivri'nin Atatürkçü ve Cumhuriyetçi bir kent olduğunu vurgulayarak, mevcut belediye başkanının AKP ile beraber hareket ettiğini savundu.

58 Toplam Gösterim
Özel: Silivri’deki Belediye Başkanı MHP Bağlantısını Gizliyor,Bahçeli ve Erdoğan’sız Kampanya Yapıyor

Özgür Özel, şu ifadeleri kullandı:

"Silivri Belediye Başkanı MHP'liğini gizlemeye başlamış. Siz, AKP ile berabersiniz. Siz AKP ile beraber tarikatlara, cemaatlere, TÜGVA, TÜRGEV, Okçuluk Vakfı, Ensar Vakfı'na bu güzel kentin bütün arsalarını peşkeş çekenlersiniz. Siz Atatürk devrimlerine karşı Atatürk’e minnet duyanlardan değil Atatürk’e husumet duyanlarla, devrimlerine karşı devrim yapanlarla, Atatürk’ün her yaptığını bozanlarla berabersiniz."

Özel, Silivri'deki seçimlerde CHP'nin adayı Bora Balcıoğlu'nu desteklediğini belirtti ve şunları ekledi:

"Silivri'de Bora Başkan'a oy verin. Türkiye'nin en güzel ülkesinde yaşayan gençlerin, dünyanın başka ülkelerinde hayal kurması demek. Gerçek beka sorunu 4 gençten 3’ünün zihninde bavulları toplamış olması demek. Fırsatını bulursam yurtdışına gitmek istiyorum demesi gerçek beka sorunu demek."

Özgür Özel, ayrıca Türkiye'deki ekonomik sorunlara da değindi ve hükümetin emeklilere yeterli desteği vermediğini savundu.

Emekliler Hükümete Tepki Gösteriyor

Özgür Özel, hükümetin emeklilere yeterli desteği sağlamadığını ve emekli maaşlarının düşük olduğunu dile getirdi. Özel, emeklilerin yaşadığı zorlukları vurgulayarak, hükümetin ekonomik politikalarını eleştirdi. Emeklilerin sandıkta güçlerini kullanarak bu duruma tepki göstermeleri gerektiğini belirtti.

Türkiye İttifakı ve Seçimler

Özgür Özel, Türkiye ittifakını vurgulayarak, Cumhur İttifakı'nın karşısında güçlü bir birlik olduğunu savundu. Silivri'deki seçimlerde CHP adayı Bora Balcıoğlu'nu desteklediğini ve Türkiye ittifakının kazanacağını ifade etti. Özel, Silivri halkından CHP adayına destek vermelerini ve sandıkta oy kullanarak seslerini duyurmalarını istedi.

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE